جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
آخرین اخبار
صفحه اصلي > صفحه اصلی > کاربردی > اخبار دانشگاه  
برگزاری جلسه هم اندیشی و تقدیر و تشکر مقام ارزشمند ووالای استاد
تبریک روز معلم و استاد
به مناسبت فرا رسیدن دهه اول فاطمیه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با همکاری تشکلات مذهبی وسیاسی و دانشجویان فعال مذهبی دانشگاه دریانوردی در محوطه دانشگاه ایستگاه صلواتی بر پا کردند.
به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با همکاری تشکلات مذهبی وسیاسی و دانشجویان انقلابی دانشگاه دریانوردی در محوطه دانشگاه ایستگاه صلواتی بر پا کردند.
رسالت دانشگاه : انسان سازی ، نفی وابستگی و دفاع از انقلاب اسلامی است.
کسب رتبه اول دبیري شورای هماهنگی کانون های فرهنگی، هنری و اجتماعی در ششمین جشنواره ملی رویش به رشید سلاماتى پور از دانشگاه دریانوردی چابهار رسید.
کرسی تلاوت قرآن با حضور قاریان برجسته ملی و بین المللی در مسجد نبوت دانشگاه دریانوردی چابهار برگزار شد.
بازدید رئیس جدید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و مسئول نهاد رهبری از نمازخانه و کتابخانه و بخشهای مختلف خوابگاه بهشت.
همزمان با آغاز دهه ی اول محرم ،دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در ماتم و عزای شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) شور حسینی به خود گرفت.
دکتر امين بهزادمهر در آيين16 آذر روز دانشجو که با حضور با شکوه و حداکثری دانشجويان ، اعضای هيات رييسه ، مسوولان شهرستان و خانواده محترم شهيد مدافع حرم شهيد "سيد محسن سجادی" در تالار وحدت دانشگاه دريانوردی و علوم دريايی چابهاربرگزار شد افزود:توسعه شتابدار و همه جانبه ايران اسلامی نيازمند تلاش و پويايی هدفمند دانشجويان است تا با حضور قوی در عرصه های علمی بتوانيم معادلات جهانی را به نفع کشورمان تغيير دهيم.

2 صفحه بعدی >>

نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها
وزارت علوم
دانشگاه دریا نوردی و علوم دریایی چابهار
صندوق رفاه دانشجويان

بیانات مقام معظم رهبری

سامانه پشتيباني سايت هاي اينترنتي نهاد
پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه چابهار
 پرتال تخصصی تبیان مهدویت