•  16 آذر مشخص ترین و رسمی ترین حرکت ضد امریکایی دانشجویی در پیش از انقلاب اسلامی است /نباید انتظار داشت در دانشگاه  به افرای که در راستای منافع امریکا سخن می گویند تریبون داده شود
  • خط مبارزه با استکبار با تاریخچه جنبش دانشجویی پیوند خورده است/ وجود شهدای دانشجوی مدافع حرم به این معنی است که این خط متوقف نشده است
  •  جریان دانشجویی، یعنی جریان مقاومت در مقابل استکبار، ظلم و رانت/ دانشجوی ما، خط مقامت را از 16آذر 32 شروع کرده که تا امروز هم ادامه دارد
1 2 3

برای ثبت نام در عتبات دانشگاهیان، دانشجو بودن یکی از زوجین کافیست و لزومی به دانشجو بودن دو نفر نیست.
به میزبانی دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد
کنفرانس یک روزه اخلاق در انتشار نتایج پژوهش‌ها ویژه اعضاء هیئت علمی در روز دوشنبه ۲۰/۹/۹۶در محل دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌گردد.
مسؤول نهاد رهبری دانشگاه قم:
حجت الاسلام پوررضا گفت:دانشگاه و دانشجویان باید سیاسی باشند و سیاسی بودن دانشجویان بدون هر گونه وابستگی به احزاب و جریان های سیاسی خارج از دانشگاه موجب به انحراف رفتن دانشجو خواهد شد.
کانون ثقلین دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز امام امام زمان(عج) اقدام به برگزاری کرسی تلاوت در نمازخانه خوابگاه خواهران دانشگاه زنجان نمود.
به مناسبت هفته وحدت ، میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با حضور دانشجویان نشستی در دانشگاه پیام نور اردبیل برگزار شد.
در آستانه میلاد فرخنده رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و روز دانشجو مراسم جشنی با حضور مسئولان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزارشد.
در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزارشد؛
با فرا رسیدن ولادت با سعادت پیامبر مهربانی حضرت ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) جشن هفته وحدت به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد.
مراسم روز دانشجو با حضور مهندس نوروزی عضو هیئت علمی و مشاور سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد.
با حضور حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر باقی عضو بنیاد تخصصی حضرت مهدی موعود (عج) کشور
به مناسبت آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) 11 برنامه ی فرهنگی و مذهبی با همکاری کانون مهدویت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ولایت برگزار گردید.
گرامیداشت 16 آذر به عنوان روز دانشجو به دلیل اعتراض دانشجویان دانشگاه تهران به سفر ریچارد نیکسون معاون رئیس‌جمهور وقت آمریکا در سال 1332 و به شهادت رسیدن سه نفر از دانشجویان توسط رژیم شاهنشاهی پهلوی است. به همین دلیل این روز به عنوان سمبل استکبارستیزی، استقلال‌خواهی، عدالت‌جویی و حق‌طلبی نسل دانشجو شناخته می‌شود.
مراسم باشکوه دعای عرفه زائران دانشگاهی در درحرم مطهر سیدالشهدا(ع)
جشن آزادسازی موصل در دانشگاه امیرکبیر
بدرقه اولین گروه جهادی دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در دانشگاه شریف
دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب
آرشيو
محصولات